Tootjad
 
Eripakkumised
 
Ostukorv
Ostukorv on tühi
 
Facebook Twitter
 

Maksetingimused

 

Pangalingi kaudu – maksmine toodete eest toimub koheselt.

Tasumine arvega -  Teie e-posti aadressile saadetakse  arve, mille palume esimesel võimalusel tasuda. Pärast arve tasumist saadame tellitud kauba Teie poolt tellimusse märgitud postiaadressile.

Peale  tellimuse vormistamist väljastatakse e-maili teel tellimusekinnitus ning arve. Pärast seda, kui olete arve eest tasunud täidetakse tellimus.  Arve palume tasuda 3 päeva jooksul pärast meiepoolse tellimuse kinnituse ja arve saamist. Arve tähtaja sees mittelaekumise korral tellimus tühistatakse.

Kui Teil tekib põhjendatud põhjustel viivitus arve tasumisel, siis palume kindlasti meid sellest teavitada e-posti teel. Teate saamisel kontrollime, kas Teie tellimust on hilisema maksmise korral võimalik täita, kui seda on võimalik teha siis teavitame Teid sellest.

Tellitud kauba eest toimub tasumine Estsale Baltic OÜ pangakontole (10220082218017 SEB). Selgitusse lisada kindlasti  arve number! Kui tellimuse esitanu eest tasub keegi teine st. tellimusel olev nimi erineb pangaülekandel olevast nimest, siis palun märkige maksekorralduse selgituse väljale tellimuse esitanud isiku nimi ja arve number. Kui üks tellija on aasta jooksul jätnud tasumata kaks ja enam arvet, siis blokeerib süsteem antud kasutaja.

* Tellimust hakatakse täitma pärast selle eest tasumist.