Tootjad
 
Eripakkumised
 
Ostukorv
Ostukorv on tühi
 
Facebook Twitter
 

Tellimine

 

Ostmine meie e-poest

Toodete pildid on illustratiivse tähendusega, tegelik värv võib olla mõnevõrra erinev illustratsioonil olevast, kuna see sõltub iga konkreetse arvuti monitori seadistusest. Hinnad ja  info võivad muutuda ette teatamiseta. Kaupade saadavuse info muutub jooksvalt vastavalt toote saadavusele.

Soovitame luua Royal Effem e-poodi personaalse konto, mille abil saate edaspidi mugavalt ja kiiresti oste sooritada. Valige välja sobivad tooted ning vajutage nuppu „Lisa ostukorvi". Toodete lisamine ostukorvi ei kohusta Teid koheselt valitud tooteid ära ostma. Ostukorvi sisu saate näha vajutades paremal üleval olevale nupule "Ostukorv". Ostukorvi sisu saate vastavalt soovile muuta. Kui olete tooted välja valinud, siis täidke kõik väljad, et saaksime tellitud kauba tõrgeteta Teieni toimetada. Kontrollige kõik täidetud väljad üle ja vajutage nuppu "Vormista tellimus".

Seejärel valige maksja aadress oma aadressiraamatust või sisestage uus aadress ja valige sobiv kohaletoimetamise viis. Kui see on valitud siis valige uuesti "jätka”. Uuel lehel on lahter kupongi numbri jaoks, selle täidate vaid juhul kui Teile on Royal Effem Eesti poolt antud soodustuskood või Teile on kingitud Royal Effem või Organic Elements Eesti kinkekaart. Järgmiseks kohustuslikuks väljaks on " maksemeetodi valimine”, tehke oma valik. Enne maksesooritamist kontrollige oma tellimus üle. Nüüd suunatakse Teid panka oma ostu sooritama. Kui see toiming on tehtud, vajutage kindlasti välja „Tagasi kaupmehe juurde“ ning siis näete oma lõplikku tellimust.

Kui Teile sobivat pangalinki pole võimalik valida, palun kasutage valikut "Tasumine arvega". Seejärel saadame Teie e-posti aadressile arve, mille palume esimesel võimalusel tasuda. Pärast arve tasumist saadame tellitud kauba Teie poolt tellimusse märgitud postiaadressile.

Peale  tellimuse vormistamist väljastatakse e-maili teel tellimusekinnitus ning arve. Pärast seda, kui olete arve eest tasunud täidetakse tellimus.  Arve palume tasuda 3 päeva jooksul pärast meiepoolse tellimuse kinnituse ja arve saamist. Arve tähtaja sees mittelaekumise korral tellimus tühistatakse.

Kui Teil tekib põhjendatud põhjustel viivitus arve tasumisel, siis palume kindlasti meid sellest teavitada e-posti teel. Teate saamisel kontrollime, kas Teie tellimust on hilisema maksmise korral võimalik täita, kui seda on võimalik teha siis teavitame Teid sellest.

Tellitud kauba eest toimub tasumine Estsale Baltic OÜ pangakontole (10220082218017 SEB). Selgitusse lisada kindlasti  arve number! Kui tellimuse esitanu eest tasub keegi teine st. tellimusel olev nimi erineb pangaülekandel olevast nimest, siis palun märkige maksekorralduse selgituse väljale tellimuse esitanud isiku nimi ja arve number. Kui üks tellija on aasta jooksul jätnud tasumata kaks ja enam arvet, siis blokeerib süsteem antud kasutaja.

* Tellimust hakatakse täitma pärast selle eest tasumist.

* Kõik Royal Effem Eesti e-poes müüdavate toodete hinnad on Eurodes ja sisaldavad käibemaksu 20%.

 * Müüjal on õigus tellimusest taganeda juhul, kui müüja vastava kauba varud on otsas. Sellisel juhul makstakse ostjale raha tagasi.

Kohaletoimetamine

Royal Effem ja Organic Elementsi kosmeetikatooted on reeglina  kohapeal olemas. Ostetud toodete postitamine toimub järgneva graafiku alusel

-           Ostud, mille makse on toimunud E ja T kuni kella 10.00-ni saate kätte sama nädala REEDEL.

-           Ostud, mille makse on toimunud alates  K ja N, R, L, P saate kätte kohe järgneva nädala REEDEL.

-           Kui neljapäev juhtub olema riigipüha, siirdub kohaletoimetamise aeg vastavalt päevade arvu võrra edasi

Nendel toodetel, mis on juhtumisi laost otsa saanud on tellimusaeg  21 päeva.

Kui ühes tellimuses on tooteid nii laos kui ka tellimisel olevate hulgast,  tuleb tarneajaks arvestada kuni 3 nädalat, kuid vastavalt kliendi soovile postitame olemasoleva kauba koheselt. Laos mitteolevate toodete tellimused täidame 2 - 3 nädala jooksul. Tarnemeetodi saab valida ostukorvis, ostu kinnitamisel.

 Teil on võimalik valida kahe kohaletoimetamise viisi vahel:

1. Eesti Postiga sinu lähimasse postkontorisse voi sulle sobivasse postkontorisse – Teenuse Pakk Väljastuspunkti maksab 2.50 €* hind sisaldab käibemaksu.

NB! Eesti Post hoiab saadetisi postkontoris ca 15 päeva, nimetatud tähtaja möödumisel saadetakse pakk meile tagasi.

Juhul, kui klient ei lähe oma saadetisele järele ja kaup tagastatakse meile, siis uus postitus maksab 2.50 €* hind sisaldab käibemaksu.

2. ELS Kulleriga sinu koju või kontorisse  maksab 2.50  € * hind sisaldab käibemaksu.

Tellitud kaup jõuab otse  Teie koju või kontorisse.

Viivituste eest, mis on tingitud Eesti Posti töökorraldusest paki saatmisel meie e-pood ei vastuta. Palume meid teavitada olulistest viivitustest.

* kohaletoimetamisetasud kehtivad kuni 10 kg pakkide korral. Üle 10 kg pakkide korral kehtib Eesti Posti hinnakiri vastavalt kaalule ja teenusele.

Ostude alates 25 eurot  kohaletoimetamise kulud tasub Royal Effem Eesti esindus. Need toimetatakse Teile koju või kontorisse vastavalt Teie poolt määratud aadressile.


Ilusaid oste soovides,

Teie Royal Effem e-pood.