Tootjad
 
Eripakkumised
 
Ostukorv
Ostukorv on tühi
 
Facebook Twitter
 

Individuaalne meigi koolitus

Individuaalne meigi koolitus
Kliki suurendamiseks
Hind: 75,00€
Saadavus: Laos
Mudel: MU2013

Individuaalne meigi koolitus - Sisaldab võimalust valida 65 euro eest endale sobivaid tooteid!

1,5-2 tunnine meigikoolitus, kus õpetatakse muutma iseennast kaunimaks. Kõikides naistes peitub ilu, kuid selle ilu väljatoomiseks vajame oskuseid näha, mida rõhutada ja mida peita ning kuidas neid tehniliselt teostada.

Koolituse käigus saate  teile sobiva, kuid vastavalt soovile, kas päeva-või õhtumeigi koolituse.

Lisaks saab koolitusel osaleja voucheri, mille alusel on tal õigus koolituse maksumuse KOGU väärtuses valida kingituseks Royal Effem ja Parisax tooteid.

Koolitusel läbitavad teemad:

  • Nahahooldus: Nahasõbralikud tooted, kuidas säilitada naha noorust. Õige meigi mahavõtmine ja ohutud meigi alustooted.
  • Meigipõhi: Erinevad tooted ja vahendid selle tegemiseks. Parim tootevalik vastavalt nahatüübile ja alatoonile, neutraliseerijate ja korrektorite valik ja nende õige kasutusviis. Säilitamaks loomulikku välimust. Jumestuskreemide ja puudrite valimine.
  • Põsepuna, modelleerimis- ja päikesepuudri: Pealekandmistehnikad, põsepuna asukoht, pealekandmise ja hajutamise tehnika. Vajadusel näomodelleerimine.
  • Naturaalse meigi tugevused: Kuidas saavutada naturaalne ja särav tulemus.
  • Kulmud: Kuidas korrigeerida kosmeetika abil kulmusid (pliiatsid, kulmuvärvid jne.). Kulmu kuju vastavalt näole.
  • Silmakuju korrigeerimine: Lauvärvide abil, hajutamis tehnikad ja oma silmade kaunimaks ja säravamaks muutmine.
  • Laineri tehnika pliiatsi, lauvärvi ja vedela laineri abil. Sädelevad lainerid.
  • Huulekuju: korrigeerimine, erksate ja kauapüsivate huulevärvide eripära, nende erinevad pealekandmistehnikad sobiva tulemuse saavutamiseks. Huulepliiatsi õige kasutamisviisi õppimine.

 

Royal Effem dekoratiivkosmeetika on  Itaalia preemiumklassi kosmeetika ja Royal Effemi tooteid on mugav kasutada kuna need mõjuvad loomulikena ja püsivad tunde peal.

Parisax dekoratiivkosmeetika on Prantsusmaa trendikas ja innovaatiline kvaliteetkosmeetika, mis annab laseb fantaasial lennata ja muudab iga naise päeva luksuslikumaks.

Royal Effem Beauty Club jumestuskunstnikud ja koolitajad on õppinud rahvusvaheliselt tunnustatud meigikunstniku Francesco Guerra ja Luca Mannucci käe all.  Täiendavad ennast pidevalt Poolas, Itaalias.