Tootjad
 
Eripakkumised
 
Ostukorv
Ostukorv on tühi
 
Facebook Twitter
 

PRINCIPE AZZURRO küünelakk veebaasil

PRINCIPE AZZURRO küünelakk veebaasil
Kliki suurendamiseks
Hind: 7,20€
Saadavus: Laos
Mudel: 2000.106
Tootja: Lalla Bee

Lalla Bee – rohkem loomingut, kui mänguasjades! Tervisele parem, kui ema kosmeetika!Veel baseeruv koostis, ohutu, ei sisalda toksilisi aineid, ei sisalda metalseid koostisaineid ning pole loomade peal testitud, toodetud Itaalias.

 

Küünelakid

Vee baasil, 100 % toksiliste ainete vaba ja ohutu. Mahapestav veega.

Toode ei sisalda:  toluene, camphor, bpa, ogm, parabeene, parfüüme, formaldehyde, solvents, dbp, mineraalõlisid, formaldehyd.

Veebaasiline, toksiinide vaba, eriliselt õrn küünelakk lastele, mis on mahapestav veega. See on absoluutselt ohutu, millega saab mängida ja rõõmu tunda nagu iga teise mänguasjaga, matkides oma ema, võttes täiskasvanu naise rolli, aga täiesti tervisele ohutul viisil. Samuti pole vaja karta riiete ja mööbli pärast, kuna kõik on maha pestav vee ja seebiga. LallaBee küünelakid teevad lapsed õnnelikuks ja lapsevanemad rahulikuks. Mängule lisa efekti annab, kui panna küünelakile peale veel kleeps ja fikseerida see pealislakiga.  LallaBee on parim valik õhtusteks poodlemisteks, sünnipäevadeks, väljas ema-isaga õhtustamiseks.

Pealislakk -  ära unusta seda oma LallaBee maagilisest kotist!

LallaBee veebaasil toodetud küünelakid on toodetud kõrget ohutust silmas pidades ja kõrge standardiga, et oleks parim kvaliteet lastele.

On testitud nikli, kroomi, metalilisi koostisosi tulemusega 0.000001% tootes. Sisaldab E-vitamiini.

 

Kasutusjuhend:

Pese käed ja kuivata, kanna lakk peale ja oota kuivamist. Peale esimese kihi kuivamist kanna peale teine kiht. Tulemuse kinnitamiseks ja paremaks läikeks lisa pealislakk.

 

Küünelaki eemaldamiseks, pese käed sooja veega või seebi ja veega. Sobib lastele alates 36 kuud.

PRINCIPE AZZURRO küünelakk veebaasil
Kliki suurendamiseks